„Kup prestiżową domenę premium, dzięki której osiągniesz sukces!”
Zadzwoń! 793-888-888
Strona główna
Domeny na sprzedaż
Kupno domen
Korzyści dla klienta
Pomoc
Kontakt

Sprzedaż domen z gwarantowaną trzydziestodniową satysfakcją!

Tylko u nas sprzedaż domen z gwarancją zwrotu zapłaconej kwoty do 30 dni od daty dokonania zakupu! Jesteśmy tak pewni jakości naszych domen, że możesz wycofać się z transakcji bez podania przyczyny, a my zwrócimy Ci pieniądze! Jeżeli uważasz, że cena za naszą domenę na sprzedaż jest zbyt wysoka, jesteśmy otwarci na negocjacje i alternatywne formy zakupu, takie jak: sprzedaż domen na raty, sprzedaż domeny z odroczonym terminem płatności oraz wynajem domen. Niektórzy mogą się zastanawiać: „Po co mi domena, skoro interes świetnie prosperuje?” Zapewniamy, że wielu z tych, którzy tak myśleli, są dziś bankrutami.

Najwyższe bezpieczeństwo transakcji!

Wszystkie domeny sprzedajemy za pośrednictwem bezpiecznych transakcji Escrow na największej giełdzie domen Aftermarket. W systemie Escrow kupujący wpłaca pieniądze za domenę na konto Escrow i dopiero, gdy potwierdzi otrzymanie domeny, zapłata jest przelewana z konta Escrow na nasze konto. Dzięki Escrow zarówno kupujący jak i my mają pewność, że transakcja zakończy się pomyślnie. Transakcja Escrow zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa, ochronę finansową, zgodność z praktykami handlowymi, szybką realizację oraz prostą dokumentację online. Nam możesz zaufać!

Najlepsze domeny na sprzedaż!

Jeszcze nigdy kupno domeny na rynku wtórym nie było tak proste i szybkie. Wszystkie najlepsze domeny już dawno zostały zarejestrowane i nie są już dostępne w rejestracji. Nasze domeny na sprzedaż zostały starannie wybrane spośród milionów innych pod kątem ich wartości marketingowej oraz łatwości promocji i pozycjonowania. Wcześnie odkryliśmy, jak doskonałym medium marketingowym jest domena, dlatego kupno naszych domen to gwarancja szybkiego i skutecznego dotarcia do klienta.