„Kup prestiżową domenę premium, dzięki której osiągniesz sukces!”
Zadzwoń! 793-888-888
Strona główna
Domeny na sprzedaż
Kupno domen
Korzyści dla klienta
Pomoc
Kontakt

Kupno domeny

Domeniarstwo.pl to platforma, która skupia najlepsze domeny na sprzedaż.


Zakup domeny w naszym serwisie jest prosty, szybki i bezpieczny. Po zarejestrowaniu się/założeniu konta wystarczy odnaleźć pożądaną domenę i wybrać jedną z dwóch możliwości: „Kup teraz” lub „Negocjuj”. Kupno domeny na naszej platformie jest zabezpieczone przez Escrow, co eliminuje możliwość komplikacji spotykanych przy transakcjach i zapewnia pełne bezpieczeństwo sprzedaży domen.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szereg alternatywnych form sprzedaży domen internetowych, takich jak dzierżawa, leasing domen czy kupno domeny na raty. Możliwość ratalnego opłacania domeny pozwala na skrupulatne planowanie kosztów w nadchodzących okresach w związku ze stałością rat w trakcie trwania umowy leasingu domeny czy kredytu. Oferujemy dzierżawę i leasing domen w walutach PLN, EUR, USD, GBP, a okres leasingu domen jak i ich dzierżawy trwa od kilku tygodni do kilku lat. Wykazujemy elastyczność i otwartość w wyborze formy kupna domeny, kładąc nacisk przede wszystkim na poczucie komfortu klienta oraz jego zadowolenie.

Ponad 2000 naszych wysokiej jakości domen, między innymi samochód.pl, pierścionki.pl, śmieci.pl, pogrzeb.pl, graficy.pl, słodycze.pl czy pozycjonowanie.com, znalazło swoich nabywców wśród takich firm jak choćby Domain Invest S.A., Rentokil Initial, Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University., AFM S.A., Tarczyński S.A czy Ambient Polska.

Ponadto wszystkie transakcje sprzedaży domen zostały przeprowadzone z dotrzymaniem warunków z naszej strony, dzięki czemu w żadnym serwisie transakcyjnym nie posiadamy negatywnych komentarzy.

Nieustannie dokonujemy nowych inwestycji w dobre domeny generyczne, więc jeżeli posiadasz takie domeny na sprzedaż, chętnie je odkupimy.

Na domeny sprzedawane przez serwis Domeniarstwo.pl wystawiamy polską 23-procentową fakturę VAT, a na życzenie Klienta przeprowadzamy transakcję na dowolnej giełdzie domen na świecie.

Jeżeli chciałbyś poznać więcej sposobów sprzedaży domeny lub dowiedzieć się jaki sposób kupna domeny jest dla Ciebie najkorzystniejszy finansowo, zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 793 888888 lub Skype „domeniarstwo”.