„Kup prestiżową domenę premium, dzięki której osiągniesz sukces!”
Zadzwoń! 793-888-888
Strona główna
Domeny na sprzedaż
Kupno domen
Korzyści dla klienta
Pomoc
Kontakt

Korzysci dla klienta

Domeny na sprzedaż, jakie w swojej ofercie posiada nasza platforma, są skrupulatnie wybrane spośród tysięcy innych pod względem ich atrakcyjności, łatwości zapamiętania i promowania oraz ilości potencjalnych odwiedzin. Jakość tego wyboru zapewniona jest przez wieloletnie doświadczenie, długotrwałą praktykę oraz systematycznie poszerzane know-how. Posiadane przez nas domeny na sprzedaż to w głównej mierze domeny generyczne. Zakup jednej z oferowanych przez nas domen na sprzedaż niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Poprawia Twój wizerunek – dobra domena podnosi wiarygodność i prestiż jej posiadacza, jak również sprawia, iż klient czuje się bezpieczny podczas wchodzenia we współpracę z nim. Klient ma świadomość tego, że, będąc posiadaczem wartościowej i dobrej domeny, jesteś poważny i rzetelny w tym, co robisz.
  • Zapewnia dodatkowy ruch - czyli bezpośredni ruch z przeglądarek internetowych. Dodatkowo, co jest najbardziej znaczące, strony na domenach generycznych mają znacznie większe szanse na znalezienie się na topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania dzięki naturalnemu linkowaniu z istotnym dla nas anchor tekstem.
  • Zwiększa Twoją konkurencyjność - posiadacz dobrych domen generycznych może też przekierować wielu potencjalnych klientów na swoją stronę jednocześnie blokując do nich dostęp swojej konkurencji. Daje Ci to olbrzymią przewagę, gdyż każda domena generyczna, którą Ty posiadasz, jest jednocześnie domeną generyczną, której nie posiada Twoja konkurencja i za pomocą której nie może blokować Ciebie.
  • Niksie koszty - roczny koszt utrzymania domeny to 10-50 złotych.
  • Najlepsza inwestycja - domeny generyczne to świetna inwestycja. Ich wartość rośnie szybciej niż wartość jakiegokolwiek innego towaru na Ziemi.
  • Rozwój biznesowy - domeny generyczne pomagają w dotarciu do szerszego kręgu odbiorców, rozwijaniu się i przyciąganiu nowych klientów, gdyż są łatwiej zapamiętywalne, dzięki czemu każda forma reklamy jest bardziej skuteczna, a konwersja celu wyższa.
  • Dywersyfikacja - opierając swój biznes na wielu domenach minimalizujesz ryzyko w działalności internetowej. Pozwala to też na większą specjalizację i zróżnicowanie kanałów dystrybucji.

Jeżeli chciałbyś poznać więcej korzyści jakie możesz osiągnąć dzięki dobrej domenie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 793 888888 lub Skype „domeniarstwo”.